Donderdag 25 juli 2024
Twentesport

Eersteklasser TVC’28 keert terug in district oost

Geplaatst op 1 juli 2014 door   ·   Geen reacties

Doel RigtersbleekDEVENTER – Eersteklasser TVC’28 keert na een seizoen in het noordelijke district weer terug naar district oost. Dat blijkt uit de nieuwe competitie-indeling die de KNVB dinsdagmiddag vrijgaf.

Naast TVC’28 is ook De Zweef één van de nieuwkomers in de eerste klasse E, die verder bestaat uit: Alverna, Bemmel SC, Concordia Wehl, Grol, Heino, Hoogland, Longa’30, Luctor et Emergo, Rheden, Rigtersbleek, Rood Wit en Silvolde.

Ook de tweede klasse J herbergt het komende seizoen de nodige Twentse amateurteams. Die competitie bestaat uit: Achilles’12, Helios, KOSC, Lemelerveld, Overwetering, PH Almelo, SDC’12, Schalkhaar, Stevo, Suryoye-Mediterraneo, Tubantia, Voorwaarts Twello, WSV en Wijhe’92. FC Suryoye Mediterraneo komt voor het eerst in haar bestaan uit in de tweede klasse.

De volledige competitie-indelingen voor Twentse zaterdagteams:
Zaterdag 1D: Berkum, DETO, DOS’37, DOS Kampen, Zutphen, Go Ahead K., Horst, KHC, Nieuwland, Nunspeet, SDV Barneveld, Sparta E. Vroomshoopse Boys, Dronten.
Zaterdag 2H: ASC’62, Be Quick’28, DZC’68, DZSV, Den Ham, Enter Vooruit FC RDC, Hellendoorn, Hulzense Boys, IJVV, Kloosterhaar, OZC, SVI, Dieren.
Zaterdag 3D: Achilles Enschede, Blauw Wit’66, DES, Drienerlo, De Esch, Juliana’32, Marienberg, Oranje Nassau, PW, Quick’20, RSV, SVV’56, Sportlust Glanerbrug, Voorwaarts V.
Zaterdag 4D: ASV, 57, Avereest, BZSV de Blauwwitters, Daarle SP, Daarlerveen, DKB, DRC, Lemele, MVV’69, SC Rijssen, Rijssen Vooruit, SDC’12, SVVN, Zuid Eschmarke.

De volledige competitie-indelingen voor zondagteams:
Zondag 1E: Alverna, Bemmel SC, Concordia Wehl, De Zweef, Grol, Heino, Hoogland, Longa’30, Luctor et Emergo, Rheden, Rigtersbleek, Rood Wit, Silvolde en TVC’28.
Zondag 2J: Achilles’12, Helios, KOSC, Lemelerveld, Overwetering, PH Almelo, SDC’12, Schalkhaar, Stevo, Suryoye-Mediterraneo, Tubantia, Voorwaarts Twello, WSV en Wijhe’92.
Zondag 3A: AJC’96, ATC’65, BWO, Berghuizen, DSVD, De Tubanters, Dedemsvaart, Eilermark, SC Enschede, Juventa’12, MVV’29, RSC, Victoria’28, Vogido.
Zondag 3C: AD’69, AZC, Bon Boys, Doetinchem, FC Eiberge, Gendringen, Pax, RKZVC, Reunie, VVO, Varsseveld, Vorden, WVV’34, Warnsveldse Boys.
Zondag 4A: Almelo, Borne, EMMS, Enter, Fleringen, NEO, Oldenzaal, Reutem, Saasveldia, Sportlust Vr., De Tukkers, UD Weerselo, Vasse.
Zondag 4B: Avanati Wilskracht, Barbaros, ’t Centrum, EMOS, Enschedese Boys, GFC, Hector, Hengelo, Rood Zwart, TVO, TVV, Twenthe Goor, Vosta, Wilhelminaschool.
Zondag 5A: Bornerbroek, Heracles avc, Hoonhorst, La Première, Langeveen, Manderveen, Marienheem, Nieuw Heeten, Raalte, SDOL, USV, Vilsteren, Zenderen Vooruit.
Zondag 5B: BSC Unisson, Bentelo, Buurse, DTC’07, Delden, FC Aramea, LSV, Losser, De Lutte, Phenix, SVV’91, Sportclub Overdinkel, UDI.
Zondag 5C: Bredevoort, DEO, Diepenheim, EGVV, GSV’63, Haaksbergen, Halle, Hoeve Vooruit, KSH, Lochuizen, Meddo SC, Noordijk, Rietmolen, Wolfersveen.

Delen is sportief

Reacties (0)




Archief